Na práci realitního makléře ing. Ivana Kočího oceňuji nejvíce profesionalitu a loajalitu, která vyzařuje z nevtíravého a současně důstojného způsobu jednání s klienty a pronajímateli.
Vážený pane Kočí, velmi děkuji za vypracování odhadu ceny nemovitosti. Myslím, že jste cenu odhadl velmi reálně. Pokud budu potřebovat služby realitního makléře, určitě se na Vás obrátím, případně Vás doporučím. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.
Dobrý den, pane Kočí, ještě jednou bych Vám tímto chtěl poděkovat za bezproblémovou spolupráci při koupi našeho vysněného bytu. Váš servis byl výborný, ušetřil nám spoustu času a starostí. Pomohl jste nám vyřídit hypotéku s výhodnou úrokovou sazbou, kterou bychom sami bez Vaší pomoci určitě nedostali, a Vaši právníci se postarali o nutné papírování, takže my nemuseli vůbec nic řešit. Určitě máte moji důvěru do budoucna a samozřejmě i mé doporučení.
Pana Kočího jsem oslovila pro účely pronájmu svého bytu na základě doporučení od známých. Jelikož jsem se odstěhovala do ciziny, naše spolupráce neskončila jenom sehnáním nájemníka, ale pan Kočí se mi stará o všechny potřebné veci, souvisejicí s vlastnictvím a pronájmem nemovitosti. Na spolupráci velice oceňuji rychlost jednání a zpětné vazby, pečlivost, mnoholeté zkušenosti a profesionální přístup. Velice hodnotné jsou jeho znalosti trhu, legislativy a samozřejmě rady všeho druhu. Je hodně uklidňující možnost zbavit se břemene spojeného s vlastnictvím nemovitosti, když spolupracujete s panem Kočím.